واحد مشاوره

 

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند واحد مشاوره مرکز 31 با حضور استاد ناطق شریف جهت ارائه خدمات مشاوره ای در ترم جدید روزهای سه شنبه از ساعت 15 الی 17 در خدمت شما عزیزان می باشد. (به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی ایام کرونا، مشاوره به صورت مجازی امکان پذیر می باشد.)

و دانشجویانی که تمایل به دریافت مشاوره خارج از زمان اعلام شده دارند با دفتر فرهنگی مرکز تماس حاصل نمایند.

 

لطفا جهت هماهنگی به مدیریت فرهنگی و دانشجویی (خانم صبوری) مراجعه فرمایید.

(اساتید گرامی و دانشجویان عزیز، می توانید سوالات مربوط به مسائل روانشناسی و مشاوره را به ایمیل فرهنگی به آدرس [email protected] ارسال نمایید و پاسخ خود را ( بدون ذکر نام ) در ماهنامه نگاه نو دانش و توسط مسئول محترم دفتر مشاوره مرکز 31 سرکار خانم ناطق شریف مطالعه فرمایید. )

شعارهای هفته سلامت روان 

مقالات
پرتال کتابخانه دیجیتال دفتر تحقیقات و آموزش دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری

پرتال کتابخانه دیجیتال دفتر تحقیقات و آموزش دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری

به استحضار میرساند با توجه به راه اندازی پورتال کتابخانه دیجیتال دفتر تحقیقات و آموزش دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری توسط وزیر محترم کشور و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر، ...
نظرات کاربران
ارسال نظر

توضیحاتی درباره شرکت ما

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.