فصلنامه

انتشار فصلنامه تخصصی "کارآفرینی فرهنگی" :

 

این مرکز موفق شده تا از هیئت نظارت بر مطبوعات کشور پروانه انتشار فصلنامه علمی «کارآفرینی فرهنگی» را دریافت کند. این فصلنامه می تواند زمینه تعامل دانشجویان و مدرسان ارجمند را با انجمن های علمی و فرهنگی این حوزه و نیز با سایر صاحبنظران و خبرگان حوزه فرهنگ و هنر فراهم کند. امید است با انتشار مقالات علمی، پژوهشی و مطالعاتی در این فصلنامه بتوانیم بخشی از تلاش های محققان و پژوهشگران این حوزه مهم و میان رشته ای را برای استفاده علاقمندان منعکس کنیم. هیئت تحریریه فصلنامه علمی کارآفرینی فرهنگی از استادان ارجمند، دانشجویان گرامی و همه محققان و پژوهشگران عرصه فرهنگ و هنر دعوت می‎کند در ارائه هر چه بهتر این نشریه همراه ما باشند.

شماره نخست فصلنامه کارآفرینی فرهنگی _ زمستان 1398

 

مقالات
پرتال کتابخانه دیجیتال دفتر تحقیقات و آموزش دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری

پرتال کتابخانه دیجیتال دفتر تحقیقات و آموزش دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری

به استحضار میرساند با توجه به راه اندازی پورتال کتابخانه دیجیتال دفتر تحقیقات و آموزش دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری توسط وزیر محترم کشور و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر، ...
نظرات کاربران
ارسال نظر

توضیحاتی درباره شرکت ما

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.